Pernamentní make-up

Pudrové obočí

Speciální techniky mikropigmentace obočí se provádějí tetovacím strojkem a jehlami. Výsledný efekt po vyhojení je přirozené zvýrazněné obočí, úprava tvaru, srovnání asymetrie. Permanentní make-up nenahrazuje klasický make-up a je pouze jemným zvýrazněním obočí a definice tvaru.

Před procedurou je nutné, abyste přišla odlíčená. Případná líčidla obsahují ropné látky a chemické složeniny, které mohou ovlivnit celkový zákrok a uchycení pigmentů.Nepoužívejte k odlíčení micerální vodu a pokud jí používáte, doporučuji jí přestat používat nejméně 1 měsíc před plánovanou procedurou permanentního make-upu. V den procedury nepijte kávu ani jiné stimulující nápoje, neberte si žádné léky proti bolesti.

Před procedurou Vám odborně vyměřím a předkreslím tvar. Přitom zohledňuji tvar tváře, šíři očí, posazení dle kostní a svalové struktury a celkový vzhled.

Konzultuji požadovanou barvu, ale její finální výběr a tónování provádím já. Vzhledem k tomu, že pigmenty vpravujeme do podkoží,je zapotřebí vzít v potaz barevnost a stav Vaší kůže a také znalost složení pigmentu. Berte prosím na vědomí, že vyhojený výsledek se může lišit. Kůže je živý orgán a je pouze v mých silách odhadnout vyhojený tón, v žádném případě ho ale nemohu na 100% zaručit.

Berte také na vědomí, že zvýraznění obočí provádím v přirozeném stylu, tedy nevyhovím požadavkům na nepřirozený tvar či příliš výraznou barvu apod.

KONTRAINDIKACE

cukrovka s aplikací inzulínu, kardiostimulátor, srdeční choroby, cévní choroby,snížená srážlivost krve,léky na ředění krve, snížena imunita, užívání antibiotik, horečnaté stavy, akutní onemocnění či nachlazení kožní nemoc, dermatitida, vyrážka (včetně akutní alergické) apod.rakovina v aktivním stádiu či rakovina kůže v jakékoliv fáziepilepsie ,HIV či jiná přenosná nemoc, alergie nakosmetické látky, alergie na anestetika, alergie na nikl či jiné těžké  kovy, sarkoidóza nebo rodinná anamnéza sarkoidózy, těhotenství a kojení, příliš kapilární pleť, příliš mastná pleť, psychické onemocnění či celková psychická nepohoda či úzkost, opar používání kosmetických přípravků s retinolem, ketodieta (pouze pokud jste v ketóze), detoxikační diety a detoxikační kúry, jakékoliv tetování nesmíte podstoupit minimálně 14 dnů po jakémkoliv očkování

Cena 4000 Kč

Meziřasová linka

Speciální techniky mikropigmentace očních linek a případného stínování je prováděno tetovacím strojkem a jehlami. Výsledný efekt po vyhojení je zvýraznění očních linií ve větší či menší míře.Permanentní make-up nenahrazuje klasický make-up a je pouze jemným zvýrazněním očí a definice tvaru. Pomocí permanentního make-upu nedosahujeme přílišného výrazného efektu a jedná se pouze o jemný efekt stínů či linie.

Při proceduře tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Veškeré nalepené řasy, musí být zcela odstraněny i včetně zbytku lepidel. Pokud používáte výživná séra na řasy, je nutné je vysadit minimálně měsíc před procedurou. Na proceduru přijďte odlíčená. Případná líčidla obsahují ropné látky a chemické složeniny, které mohou ovlivnit celkový zákrok a uchycení pigmentů. Nepoužívejte k odlíčení micerální vodu a pokud jí používáte, doporučuji jí přestat používat nejméně 1 měsíc před plánovanou procedurou permanentního make-upu. V den procedury nepijte kávu ani jiné stimulující nápoje, neberte si žádné léky proti bolesti

KONTRAINDIKACE

cukrovka s aplikací inzulínu, kardiostimulátor, srdeční choroby, cévní choroby, snížená srážlivost krve, léky na ředění krve, snížena imunita, užívání antibiotik, horečnaté stavy, akutní onemocnění či nachlazení kožní nemoc, dermatitida, vyrážka (včetně akutní alergické) apod., rakovina v aktivním stádiu či rakovina kůže v jakékoliv fázi, epilepsie, HIV či jiná přenosná nemoc, alergie na kosmetické látky, alergie na anestetika,alergie na nikl či jiné těžké kovy, sarkoidóza nebo rodinná anamnéza sarkoidózy, těhotenství a kojení, příliš kapilární pleť

Cena 2500 Kč

Stínované rty

Speciální techniky mikropigmentace rtů se provádějí tetovacím strojkem a jehlami. Výsledný efekt po vyhojení je jemné zvýraznění rtů a drobné srovnání případné asymetrie. Permanentní make-up rtů neslouží k optickému zvětšení rtů.

Před plánovanou procedurou permanentního make-upu rtů je nutné rty hydratovat. Doporučuji provést 5 dní před procedurou peeling a po té rty hydratovat až do samotné procedury.

Na proceduru si můžete donést oblíbenou rtěnku pro přesnou konzultaci barvy. Konzultuji požadovanou barvu, ale její finální výběr a míchání provádím já. Vzhledem k tomu, že pigmenty vpravujeme do podkoží je zapotřebí vzít v potaz barevnost rtů,stav Vaší pokožky na rtech a kolem rtů, případné vrásky kolem linie rtů a také znalost složení pigmentu. Berte prosím na vědomí, že vyhojený výsledek se může lišit.

KONTRAINDIKACE

cukrovka s aplikací inzulínu, kardiostimulátor, srdeční choroby, cévní choroby, snížená srážlivost krve, léky na ředění krve, snížena imunita, užívání antibiotik, horečnaté stavy, akutní onemocnění či nachlazení, kožní nemoc, dermatitida, vyrážka (včetně akutní alergické) apod., rakovina v aktivním stádiu či rakovina kůže v jakékoliv fázi epilepsie, HIV či jiná přenosná nemoc, alergie na kosmetické látky, alergie na anestetika, alergie na nikl či jiné těžké kovy, sarkoidóza nebo rodinná anamnéza sarkoidózy

Cena 4500 Kč